Menu
 • 4569 Görüntülenme
 • 12 Cevaplar

 1. #11
  Avatar Resmi
  watken
  Efsane Watçı
  Mesaj
  1.346
  Konu
  99
  Üye Avatarı

  Mesaj:1.346

  Konu:99

  Beğeni:0

  Lokasyon:01000110

  Amerika'da Gece Hayatı

  Dans Kulüpleri

  Amerika Birleşik Devletleri’nin genelinde, şehirlerde çok fazla sayıda dans kulübü bulunur. Bu kulüplerde çalan müziğin tarzı külupten kulübe farklılık gösterir (Hip hop, salsa, pop, rock vs.) Bazı kulüpler ise mekanın farklı bölümlerinde konuklarına birbirinden farklı tarzda müzikler sunabilir.

  Kulüplerin birçoğunun girişinde belli bir ücret ödenmesi istenir. Uzun kuyrukların olduğu ve insanların içeri girmek için uzun süre bekledikleri yerlerde VIP girişler bulunur. Bu mekanlarda, çıkıp yeniden girmek istediğinizde, elinize ancak kızılötesi ışık ile görülebilecek bir damga basılır.

  Dans kulüplerinin kimisi gençlere ve üniversite öğrencilerine hitap ederken, bazısı da yetişkinlerin zevkine göredir. Dans kulüplerinden bazısında yemek servisi de yapılmaktadır.

  Ayrıca, bu kulüplere girmeniz için kıyafetinizin uygun olması da gerekmektedir.

  Kumarhaneler

  Amerika’da kumarhanelerin yasal olarak faaliyet yürüttüğü şehirler Las Vegas, Reno ve Atlantic City’dir. Bu kumarhaneler genellikle çok gösterişli ve de büyüktür. Kumar oynama niyetiniz olmasa bile sırf gezip görmek için ziyaret edilebilir.

  Burada bulunan oyunları oynamak istediğinizde jeton ve fiş almanız gerekir. Ancak bazı oyun makinelerini kredi kartı ile de çalışabilmektedir.

  Makineler dışında, en fazla yaygın olan oyunlar poker, rulet ve blackjack’tir.

  Egzotik Kulüpler

  Yukarda bahsini ettiğimiz dans kulüpleri dışında, daha çok erkeklere hitap eden egzotik kulüpler de Amerika’da bol sayıda vardır. Bu kulüplerdeki aktiviteler genel ve yerel yasalar yanında, kulüp gelenekleri ve dansçıların kişisel tercihleri sonucunda şekillenmektedir.

  Virginia eyaletinde çok az sayıda egzotik kulüp bulunur. Washington DC’de dansçılara dokunulmazken Baltimore bu konuda daha esnektir. Kumarhaneler konusunda olduğu gibi Las Vegas, gerek mekan büyüklüğü gerekse de dansçılarının kalitesi yönünden bu dalda da açık ara öndedir.

  Birçok kulübün girişinde ücret ödenmesi gerekir. İçki fiyatlarının buralarda daha yüksek olduğunu hatırlatalım.
 2. #12
  Avatar Resmi
  crazy
  Hayalperest Watçı
  Mesaj
  3
  Konu
  0
  Üye Avatarı

  Mesaj:3

  Konu:0

  Beğeni:0

  bende iş konusunda kararsızım yardımcı olurmusunuz?
 3. #13
  Avatar Resmi
  gokcek50
  Uzman Watçı
  Mesaj
  293
  Konu
  24
  Üye Avatarı

  Mesaj:293

  Konu:24

  Beğeni:0

  crazy Nickli Üyeden Alıntı

  bende iş konusunda kararsızım yardımcı olurmusunuz?

  İş türleriyle ilgili bilgiler forumda mevcut teker teker araştırıp bakabilirsin. Arada aklına takılan birşey olursa forumda sorabilirsin.

  Ama sadece verilen cevaplar üzerinden karar alman yanıltıcı olur.

  Önce araştırma sonra soruşturma sonra karar verme
  Olayın sırası böyle olmalı bence.
  Şu WAT olayı bana zehir olsun da beş kuruş kazanamadan, Amerika'yı gezemeden Türkiye'ye döneyim diyorsanız Wildwood -New Jersey tam size göre.

  ABD'de eğitimle ilgili geniş bilgi için:
  http://www.turkishwat.com
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler

Benzer Konular