Menu
 1. #51
  Avatar Resmi
  mlkkrmn
  Hayalperest Watçı
  Mesaj
  18
  Konu
  5
  Üye Avatarı

  Mesaj:18

  Konu:5

  Beğeni:0

  Lokasyon:istanbul

  olmazsa paramı alıp sızın sırkete mı gelsem ? ama sizinkınde de işler bıtmıstır ayrıca paramı gerı verırler mı bılmıyorumkı..
 2. #52
  Avatar Resmi
  seytane
  Araştırmacı Watçı
  Mesaj
  65
  Konu
  9
  Üye Avatarı

  Mesaj:65

  Konu:9

  Beğeni:0

  Lokasyon:bolu

  paranı geri vermezler yalnızca vize alamazsan veriyolar diye biliyorum eğer veriyolarsa da önkayıt ücreti 300$ civarı içerde kalır malesef..
 3. #53
  Avatar Resmi
  mlkkrmn
  Hayalperest Watçı
  Mesaj
  18
  Konu
  5
  Üye Avatarı

  Mesaj:18

  Konu:5

  Beğeni:0

  Lokasyon:istanbul

  anladım çok teşekkür ederim genede yardımın için ben en iyisi şirkete gidip biraz sıkıştırıyım yoksa açıkta kalıcam.
 4. #54
  Avatar Resmi
  hellguard
  Efsane Watçı
  Mesaj
  1.147
  Konu
  17
  Üye Avatarı

  Mesaj:1.147

  Konu:17

  Beğeni:0

  Lokasyon:Istanbull

  Şirketinle ilgili sana söyleyeceğim tek şey oradaki danışmanlara kesinlikle güvenmemen. Parayı verene kadar kral verdikten sonra ise bir hiçsin onların gözünde. Kesinlikle ilgilenmezler. Çünkü para kopartmaya çalışacakları yeni müşterilerle ilgilenmek daha caziptir onlar için. Sana bir iş sunarlar ondan sıkıntı olmaz. Bağlantıları kuvvetlidir ama Abd'ye gitmene 1 hafta kala o iş iptal oldu derler seni sudan çıkmış balığa çevirirler. Sonra da hiç istemediğin, danışmanla ilk konuşmalarında kesinlikle gitmeyeceğini söylediğin yerlere sırf paran yanmasın diye gidersin. Oradayken de hiç bir mailine cevap vermezler. Ayrıca gidince olayın rengi değişir. Memnun ayrılabilirsin ama Şirketin sayesinde değil Şirketine rağmen. Şirketinin ne olduğunu biliyorum o yüzden isim vermeden yazdım.
 5. #55
  Avatar Resmi
  soner94
  Hayalperest Watçı
  Mesaj
  9
  Konu
  0
  Üye Avatarı

  Mesaj:9

  Konu:0

  Beğeni:0

  Lokasyon:türkiye

  kısacası ben olsam Ilm olan şirketi şikayet ederdim. bi nevi dolandırıcılık gibi bişey
 6. #56
  Avatar Resmi
  soner94
  Hayalperest Watçı
  Mesaj
  9
  Konu
  0
  Üye Avatarı

  Mesaj:9

  Konu:0

  Beğeni:0

  Lokasyon:türkiye

  mlkkrmn Nickli Üyeden Alıntı

  jopfair e takıldım 1 kısılık bı dondurma ısı vardı ona basvurdum bu ıs ıcın sadece senı aldık bolumunde ınglızce sansın cok yuksek garantı gırersın sen paranı yatır ıslemlere baslıyalım aksı taktırde bu ısı ısteyen cok kişi var onlara verıcez dedı bende paranın hepsını verdım. zaten skypede 3dk bıle konusmadık bugun aldıgım bı haberlede zaten benden baska 5 kısıye aynı seyı soylemısler. bu ıs olmadı sonra 4 ıs gonderdıler. hepsının yerı cok kotuydu. burasının yerı dıye kabul ettım 1 ay ay skype almadılar benı ıste sonra senın dedıklerını dedım neysekı hemen ertesı gun skype gırıceksın dedıler cok ıyı gectı skype hatta ses kaydı bıle aldım ıngılızcemnın kotu oldugunu bahane edemesınler dıye. bunuda soyledım danısmanıma. bugun tekrar aradım sonuc gelmedı daha dıyor. hayır bana ıste sorun cıktı yerlestıremıoruz deseler baska ıs gosterseler neyse ama bu sekılde kandırıp zamanımı almaları ınsan kandırmaları cok kotu. sımdı ben beklıorum yrn gene arıycam olmazsa cuma sırkete gıdıcem avukat bı tanıdıgımla sence işe yarar mı ne yapabılırım baska?? ayrıca bu ıse gıdıcek dıger kızlar skype den gecmıs ds lerını beklıorum dedı.

  arkadaşım sen hakkını arasana. Sizin yerinizde olsam dolandırıcılık bi nevi. tazminat davası veya suç davası aç. ertesi gün sana en iyi yerder en iyi işi bulucaklar. şirketin adını kirletilmesini istemedikleri için sana ödemek zorunda. ha oldu ödemedi. davada sen kazanırsan. kralsın
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler

Benzer Konular