Menu
 • 564 Görüntülenme
 • 3 Cevaplar

 1. #1
  Avatar Resmi
  Kübraydın
  Hayalperest Watçı
  Mesaj
  1
  Konu
  1
  Üye Avatarı

  Mesaj:1

  Konu:1

  Beğeni:0

  Lokasyon:Bursa

  Arkadaslar WAT yapmaya karar verdim.ama bildginiz gibi şirket bu konuda cok önemli.gidip memnun kalmayanlar var.daha gitmeden dolandırılanlar var.bu gözümü çok korkutuyo.daha da arastırmaya baslamadım.fikri olan varmıı ??
 2. #2
  Avatar Resmi
  ozgursum
  Site Yöneticisi
  Mesaj
  5.410
  Konu
  27
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.410

  Konu:27

  Beğeni:22

  Lokasyon:Antakya

  forumda sirket ismi verilmesi yasak aslinda , bu yuzden oncelikle imzamdaki sirket secim yonergesi isimli konuyu okuman ve bulabildigin tum firmalarla konusmani oneririm. Kendilerine su an bos kontenjanli is listelerini sor , ve kayi olursam bu islere ismimi yazdirabilir miyim diye de ekle. Sonra kayit olunca bu isler doldu muhabbetini yapmasinlar. Su anki asamada isler onemli , islere bakarsin ve fiyatlarina bakarsin. Bu sekilde eleye eleye secimini ypabilecegini dusunuyorum.
 3. #3
  Avatar Resmi
  aishee
  Hayalperest Watçı
  Mesaj
  1
  Konu
  0
  Üye Avatarı

  Mesaj:1

  Konu:0

  Beğeni:0

  Lokasyon:İstanbul

  şirket ismi vermek yasak ama tecrübeli olarak kendi işini kendin seçebileceğin şirketlere kayıt ol mutlaka! çünkü çoğunlukla şirketler sana yapmak istemediğin işleri bile dayatırken kimi şirket sadece kendi istediğin işleri seçmene izin veriyor ya da kaydını almıyor.
 4. #4
  Avatar Resmi
  kaanmert92
  Deneyimli Watçı
  Mesaj
  204
  Konu
  22
  Üye Avatarı

  Mesaj:204

  Konu:22

  Beğeni:0

  Lokasyon:İzmir

  Dostum şirket ismi verilmez. Verilmeye başlanırsa burası şirket reklamlarından geçilmez Sen tüm şirketleri gez 1 gününü buna ayır sonuçta orada 3-4 ay kalacaksın 1 gününü feda et. Benim aklıma gelen en ayırt edici soru, mesela şirket sana bir iş önerdi sen şirkete "Daha önce buraya giden öğrencilerin iletişim bilgilerini verir misiniz? Onlarla da konuiayım" diye sor. Eğer her iş için mırın kırın ediyosa hiç bulaşma. Dandik şirketler öğrencilerinin iletişim bilgilerin vermez sana çünkü iyi bir iş değilse bunu öğrenmeni istemezler. Ayrıca genellersek (arada istisnalar saymıyorum) büyük şirketler yani 1 wat sezonunda çok öğrenci gönderen şirketleri seçmek daha mantıklı gibi geliyor bana.
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler

Benzer Konular