Menu
 • 401 Görüntülenme
 • 1 Cevaplar

 1. #1
  Avatar Resmi
  Beaches
  Hayalperest Watçı
  Mesaj
  13
  Konu
  4
  Üye Avatarı

  Mesaj:13

  Konu:4

  Beğeni:0

  Lokasyon:İstanbul

  Arkadaşlar çıkmaz bi durumun içerisindeyim, herkesin öneresini bekliyorum.

  Şimdi durum şöyle; İşverenim 15 Haziran günü Pensacola Havaalanında beni bekliyor olacak. İstanbul'dan direkt Pensacola bileti almak çok pahalıya geliyor o yüzden bende 2 Müthiş State'den birine inip Pensacola'ya aktarma yapmayı düşünüyorum. Ama gelin görün ki iki state de kendine has artılarıyla beni çağırıyor.

  1st Choice - Los Angeles
  Şimdi Los Angeles'ı zaten travel kısmında gezeceğim fakat orayı asıl cazip kılan faktör, kuzenim. İnsan Amerika'ya iner inmez işveren değil de bir tanıdık yüzü görmeyi daha çok ister, isn't it? Lakin Los Angeles'ta geçireceğim 4 günlük mini travel da cabası. Ama gelelim seçimi zorlaştıran kısma : IST-LAX 900$ - LAX-PNS 270$ = 1170$ gibi bir fiyat


  2nd Choice - New York City
  Bu kısımda direk bilet fiyatları konuşuyor, IST-NYC 750$ - NYC-PNS 175$ = 925$

  Görüldüğü üzere 245$ gibi bir fark var ortada.Şimdi diyorum ki acaba bileti NYC olarak alsam 1 gün New York'u gezip, oradan Pensacola'ya mı gitsem. Eğer böyle yaparsam, New York'ta konaklamam dahil gezmem daha fazlaya mı patlar, yada New York'u gezip geceyi tekrar havaalanında geçirebilirmiyim, yoksa Airport'tan çıktığın an para su gibi akar mı dersiniz? Yada ne tarz birşey yapabilirim? En azından 'Times Square'i görüp tekrar havaalanına dönsem?

  Haydi arkadaşlar parmaklarınıza kuvvet Önerilerinizi bekliyorum
 2. #2
  Avatar Resmi
  ozgursum
  Site Yöneticisi
  Mesaj
  5.410
  Konu
  27
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.410

  Konu:27

  Beğeni:22

  Lokasyon:Antakya

  nyc de 1 gece konaklama ki konaklamani manhattan da ve hostel olarak ayarlarsan 1 gunluk gezi sana 100 - 120 dolar civarinda patlar.
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler