Menu
 • 330 Görüntülenme
 • 2 Cevaplar

 1. #1
  Avatar Resmi
  walt44
  Hayalperest Watçı
  Mesaj
  12
  Konu
  5
  Üye Avatarı

  Mesaj:12

  Konu:5

  Beğeni:0

  Lokasyon:Ankara

  Merhaba
  Arkadaşlar 2013 wata biraz geç gideceğim için dönüşümde geç olacak büyük olasılıkla ders kaydına ve öğretimin ilk haftasına katılamıycam bu benim için çok ciddi bir sorun teşkil eder mi ve ders kaydına yurt dışında olduğum gerekçesiyle gelmesem kabul edilir mi bu sorular hakkında özellikle bizim okuldan(ODTÜ) tecrübeli arkadaşlardan yardımcı olursa sevinirim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
 2. #2
  Avatar Resmi
  Ugur
  Efsane Watçı
  Mesaj
  1.392
  Konu
  26
  Üye Avatarı

  Mesaj:1.392

  Konu:26

  Beğeni:0

  Lokasyon:Adana

  Sizin okulda baskasinin yerine kayit yapilmiyor mu?biz mesela cok arkadasin kaydini yaptirdik,kendi kaydimizi yaptiriyoduk hocam bi arkadasin kaydi vardi sifresini verdi mumkunse yaparmisiniz diye onlarda yapiyodu.Eger boyle bisey yapamiyorsan daha gitmeden bolum baskanina sor,cunku kayit yapmayanlar icin senato kuruluyor ve mazeretin varsa dilekceyle kayit yapabiliyorsun.sen work and travel bu mazeretin icine girermi diye sor,yoksa 1 donem kaybin olabilir..
 3. #3
  Avatar Resmi
  amy
  Hayalperest Watçı
  Mesaj
  18
  Konu
  0
  Üye Avatarı
  amy

  Mesaj:18

  Konu:0

  Beğeni:0

  Lokasyon:boş

  Bence bunu kendi okulunuzdaki öğrenci işlerine ve bölüm başkanlarınıza danışmanız daha uygun olur. Burası Türkiye sürekli işlerin yürütülme şekli değişiyor. Biz derslerimizi internetten seçip dönem içinde bir ara ders seçim belgesini danışmana imzalatıp öğrenci işlerine bırakıyoruz. Eğer sizin de öyleyse zaten bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Yine de bu konuyu birinci ağızdan öğrenip okuldaki danışman hocanızla da sürekli iletişimde olmanız çok önemli. Umarım halledebilirsiniz.
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler

Benzer Konular