Menu
 • 1714 Görüntülenme
 • 10 Cevaplar

 1. #11
  Avatar Resmi
  HeredaS
  Deneyimli Watçı
  Mesaj
  233
  Konu
  12
  Üye Avatarı

  Mesaj:233

  Konu:12

  Beğeni:0

  Lokasyon:UŞAK

  Gençler cocuhsurfing olayı biraz ilginç birşey. Senin orada oluşturacağın profilinin kalitesine göre bu olayları gerçekleştirebiliyorsun. Örneğin evinde 3 kişini kalabileceği kanape yatak varsa siteye bu bilgileri giriyorsun sana pat bir mesaj geliyor biz 3 arkadaş ispanyadan türkiyeye işte istanbula geliyoruz evinizde 3 kişilik yer varmış yazıyor profilinde sizde konaklayıp tanışmayı isteriz tarzında sende kabul ediyorsun onları evinde ağırlıyorsun sonra ayrılırken 3 tane güzel arkadaş ediniyorsun giderken o arkadaşların senin couchsurfing sitesindeki profiline çok iyi ağırlandık çok misafir perver çok arkadaş canlısı tarzında değerlendirmelerde bulunuyor. sonra sen bir kaç ay sonra amerikaya gidiyorsun atıyorum los angeles da kalacak yer arıyorsun siteden hemen arattırıyorsun los angelesda kalacak yerler kımler var falan filan. çat çıkıyor bir kaç kişi sende mesaj atıyorsun adam sana bakıyor profiline falan hmmmm bu adam daha önce evinde birilerini ağırlamış referansları da güzel arkadaş canlısı birisine de benziyor diyor ve seni davet ediyor o gideceğin tarihde müsaitse evi seni orada konuk ediyor eğer cidden arkadaş canlısı birisi ise gezdiiyor yediriyor içiriyr falan filan.

  Yani sitenin iki olayı var sen seyahat edeceksen sen kalacak yer arıyorsun ya da seyahat edecek konaklama arayanlara sen konaklama saglıyorsun.Tamamen referans usulu olan bır sıte ıyı agırlarsan ıyı agırlanırsın mantıgı.


  Sadece konaklama gezmek de degıl amac sıtede gıdecegınız sehırlerın aktıvıtelerı festıvallerı toplantıları oluyor couchsurfıng olarak onlara katılıp yenı arkadaslıklar edınebılıyorsunuz. yanı anlatabılecegım kadarıyla dılımın dondugunce olay budur mıllet.Hemen bır couchsurfıng adresı edınıp profil kasmaya baslayın derım ılerıde lazım oalcaktır
  “Dünya bir kitap gibidir ve gezmeyenler onun sadece bir sayfasını okurlar” -- St. Augustine
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler

Benzer Konular

   1. Otostop
   2. 45
   3. fritz
   4. 07-26-2012, 10:44 AM