Menu
 • 1613 Görüntülenme
 • 3 Cevaplar

 1. #1
  Avatar Resmi
  hasantefer
  Hayalperest Watçı
  Mesaj
  1
  Konu
  1
  Üye Avatarı

  Mesaj:1

  Konu:1

  Beğeni:0

  Lokasyon:istanbul

  Şu an neredeyse bütün şirket isimlerine baktım,ve genel bir kanaat oluşturmaya çalıştım kendi çapımda.

  Kimseyi etki altında bırakmak istemiyorum,çünkü ben de wat olayında çok yeni ve tecrübe nktasında zayıfım denilebilir.

  Bu anektodu,daha çok daha tecrübeli turkishwat.com takipçilerinin karşılaştırmalı yorumlarına sunmak ve bu şekilde bilgi sağlamak istiyorum.

  Burada daha çok öne çıkan ve/veya en olumlu yorumları alan şirketleri almaya çalıştım. Listem sıralamalı değil,bu arada..


  Ccn- En profesyonel şirketlerden birisiymiş gibi bi görüntü var.Oldukça iyi fiyatlar var,fakat bu durum hizmet noktasında şüphelendiriyor.Ayrıca bununla beraber şirket hakkında olumlu/suz tecrübe görünmüyor.Biraz belirsiz..


  Eduyork- Campus'ten sonra en olumlu intiba yansıtan iki şirketten birisi.Hizmetleri noktasında neredeyse sorunsuz.


  Campus- Olumlu yorumlar açısından diğer tadellelere göre çok toblerone bi görüntüsü var.Güvenilirlilik noktasında biz şikayetperver öğrenci milletinden notunu almış gibi görünüyor.gerçi insanın inanası gelmiyo,hiç sıkıntı yansımaması dolayısıyla,reklam mı acaba dedirtiyor.


  İhrturkey-Bu da diğer 2.miz galiba.Olumlu ve gülümseten yorumlara rastladım.Çok kaliteli bi şirket imajı verdi.  united towers-Campusten sonra 1. ile 2. arasına bir 1,5uncu koymak istiyor canım ve ut'yi koyuyorum,mesajlara bakarak..İlk okuduğum mesajlardan biriydi ve etkilendim.Lakin şöyle şöyle ağır sıkıntılarım oldu diyenler de,sorunsuzdu diyen de var.  Ozman-İddiasına göre ilk türk WAT şirketi ve devasa msj ve görüntüleme sayısı da bu konuda baya ilerlemiş gözüküyor.Aşırı büyük bir şirket olmasından mıdır,nedir?Öğrencilere ilgisi biraz eksik gibi.Ama mutlu dönenler de az değil.


  Genctur- da ii galiba. Ama tam çözemedim.
  [U]Yalnız şu da çok dikkate şayan, WAT'ı iyi geçmiş olanlardan çok kötü geçmiş olan öğrenciler elbette ki,mesaj yazma konusunda iştiyaklılar,ve dertlerini bizimle paylaşıyorlar.Ben aslında bu noktada reklam görüntüsü olmasa bile "çok iyi geçti" görüntüsü çizen şirketlere biraz temkinli yaklaşıyorum.[/U]  Ama bu muammalara kafayı takıp,uğraşmak ta çok zaman kaybı olsa gerek.Bir an önce şıkları 2-3e indirip yerinde ziyaretle seçmeli değilmiyiz?

  NOT: İnşallah forum kurallarına aykırı birşey yapmamışımdır,ben naçiz bir müşteriyim,sürç-ü lisan var ise affola..
 2. #2
  Avatar Resmi
  mustafa01"
  Araştırmacı Watçı
  Mesaj
  68
  Konu
  1
  Üye Avatarı

  Mesaj:68

  Konu:1

  Beğeni:0

  Lokasyon:ADANA ,ANTALYA

  tamamen şans diyorum gittiginiz şirket cok iyi olablir ama hersey istediginiz gibi olacak degil..yada sirketiniz cok iyi bilinen bir sirket degildir ama verdigi hizmet ve is size en uygunudur..tamamen kisisel istekler ve wat tan beklentilere kalmıs ve büyük oranda da şansa kalmış bir durum olduguna inanıyorum
 3. #3
  Avatar Resmi
  BannedUser
  Guest
  Mesaj
  n/a
  Konu
  192

  hasantefer Nickli Üyeden Alıntı

  şu an neredeyse bütün şirket isimlerine baktım,ve genel bir kanaat oluşturmaya çalıştım kendi çapımda.

  Kimseyi etki altında bırakmak istemiyorum,çünkü ben de wat olayında çok yeni ve tecrübe nktasında zayıfım denilebilir.

  Bu anektodu,daha çok daha tecrübeli turkishwat.com takipçilerinin karşılaştırmalı yorumlarına sunmak ve bu şekilde bilgi sağlamak istiyorum.

  Burada daha çok öne çıkan ve/veya en olumlu yorumları alan şirketleri almaya çalıştım. Listem sıralamalı değil,bu arada..


  ccn- en profesyonel şirketlerden birisiymiş gibi bi görüntü var.oldukça iyi fiyatlar var,fakat bu durum hizmet noktasında şüphelendiriyor.ayrıca bununla beraber şirket hakkında olumlu/suz tecrübe görünmüyor.biraz belirsiz..


  eduyork- campus'ten sonra en olumlu intiba yansıtan iki şirketten birisi.hizmetleri noktasında neredeyse sorunsuz.


  campus- olumlu yorumlar açısından diğer tadellelere göre çok toblerone bi görüntüsü var.güvenilirlilik noktasında biz şikayetperver öğrenci milletinden notunu almış gibi görünüyor.gerçi insanın inanası gelmiyo,hiç sıkıntı yansımaması dolayısıyla,reklam mı acaba dedirtiyor.


  ihrturkey-bu da diğer 2.miz galiba.olumlu ve gülümseten yorumlara rastladım.çok kaliteli bi şirket imajı verdi.  united towers-campusten sonra 1. Ile 2. Arasına bir 1,5uncu koymak istiyor canım ve ut'yi koyuyorum,mesajlara bakarak..ilk okuduğum mesajlardan biriydi ve etkilendim.lakin şöyle şöyle ağır sıkıntılarım oldu diyenler de,sorunsuzdu diyen de var.  ozman-iddiasına göre ilk türk wat şirketi ve devasa msj ve görüntüleme sayısı da bu konuda baya ilerlemiş gözüküyor.aşırı büyük bir şirket olmasından mıdır,nedir?öğrencilere ilgisi biraz eksik gibi.ama mutlu dönenler de az değil.


  genctur- da ii galiba. Ama tam çözemedim.
  [u]yalnız şu da çok dikkate şayan, wat'ı iyi geçmiş olanlardan çok kötü geçmiş olan öğrenciler elbette ki,mesaj yazma konusunda iştiyaklılar,ve dertlerini bizimle paylaşıyorlar.ben aslında bu noktada reklam görüntüsü olmasa bile "çok iyi geçti" görüntüsü çizen şirketlere biraz temkinli yaklaşıyorum.[/u]  ama bu muammalara kafayı takıp,uğraşmak ta çok zaman kaybı olsa gerek.bir an önce şıkları 2-3e indirip yerinde ziyaretle seçmeli değilmiyiz?

  not: Inşallah forum kurallarına aykırı birşey yapmamışımdır,ben naçiz bir müşteriyim,sürç-ü lisan var ise affola..:d:d:d

  bence tamamen yanlıs bilgiler. Ama bence diyorum bak. Adı gecen firmaların hepsini biliyorum. Hatta bir tanesi var ki içinde adını bile zikretmemen gerekirdi. Tabii ilk sene katılıyor olman bunda etkili
 4. #4
  Avatar Resmi
  kerimk
  Acemi Watçı
  Mesaj
  44
  Konu
  15
  Üye Avatarı

  Mesaj:44

  Konu:15

  Beğeni:0

  Lokasyon:antalya

  Senin bu saydıklarından iki üç tanesi hariç diğerlerini çöpe at bence.ben görüştüm konuştum araştırdım vaziyetleri belli
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler

Benzer Konular

   1. Genel
   2. 27
   3. barasorlu
   4. 09-09-2008, 08:38 AM