Menu
 • 9028 Görüntülenme
 • 24 Cevaplar

 1. #21
  Avatar Resmi
  grandelakes
  Hayalperest Watçı
  Mesaj
  5
  Konu
  0
  Üye Avatarı

  Mesaj:5

  Konu:0

  Beğeni:0

  Ihturkey 16-17 subatta Amerikali isverenlerle biz ogrencileri bulusturdu.Cok verimli bir gorusme yaptik.Hersey cok guzeldi.Hem Usa e gitmeden onceki mudurlerimizi tanimis olduk hemde aklimiza takilan hersouyu onlara sorduk..
  Tesekkurler iHRTurkey
 2. #22
  Avatar Resmi
  realox
  Araştırmacı Watçı
  Mesaj
  58
  Konu
  0
  Üye Avatarı

  Mesaj:58

  Konu:0

  Beğeni:0

  ßende 14 şubatta yapıLan iş qörüşmesinde vardım.2 ev arkadasım dahiL oLmak üzere 10 kiş feLan bizim böLümden qittik.. biz 3 müz hariç diğer qeLenLer 2 defa 3 defa USA'ya qiden arkLardı ..antalyada amerikadaki işverenizLe yüzyüze konuşma fırsatı buluosnz ve iş taLep ediosunuz USA'ya qidipte bide işle uğraşma felan olmuo. zaten firma size orda hertürLü yardımı yapıo. istediğinz oteLLe qörüşebiLiosnz. bunlarn arasında HİLton ve Marriot qibi dünya markalarıda var.ßen 2 ev arkaşımla beraber qidiorm bu sene.benLe aynı böLqeye qiden 5 - 6 kişi daha var tanıdğm..kesinLikLe rekLam yapmıorm sadece merak eden arkaşLara biLqimi sunuyorum...GLobaL vizyon ve Ozman'da bu işteki sağlam firmaLar ..ama iHR daha çok turizm böLümünde okuyanLara hitap edio.
  Herkeze boL şans
 3. #23
  Avatar Resmi
  sakurek
  Wat Profesörü
  Mesaj
  688
  Konu
  19
  Üye Avatarı

  Mesaj:688

  Konu:19

  Beğeni:0

  Lokasyon:KO

  @realox
  sen ok iyi güzel giden birisin belli ki ..

  Ama diğer arkadaşların yorumlar Reklam. her mesajdan sonra teşekkürler iHRTurkey yazmaları fln. Şahsen görüşmüş olsam şirketle, sonra bu yazıyı okusam vazgeçerdim gitmekten..
  "Happiness Only Real When Shared"
  Electricity Paralyses..!
 4. #24
  Avatar Resmi
  realox
  Araştırmacı Watçı
  Mesaj
  58
  Konu
  0
  Üye Avatarı

  Mesaj:58

  Konu:0

  Beğeni:0

  ßen biLqiLermi size sundum diğer arkLar rekLam yapıyor.isteyen istediği şirketi seçmekte özgür ... ben şirketimden memnunum bize qösterdiği yardımLarın birkaçınıda yazdm...sonuçta burası biLqi edinme biLqiLerimizi sunma formu... herkeze boL şans !.
 5. #25
  Avatar Resmi
  ozgursum
  Site Yöneticisi
  Mesaj
  5.410
  Konu
  27
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.410

  Konu:27

  Beğeni:22

  Lokasyon:Antakya

  ozellikle turizm okuyan arkadaslar icin iyi bir sirket bu benim abim mersin turizm mezunu onun butun arkadaslari bu sirketle gitmisti cok da sorun yasamamislardi....
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler

Benzer Konular