Menu
 1. #1
  Avatar Resmi
  shinoda
  turkishwat inc.
  Mesaj
  1.220
  Konu
  144
  Üye Avatarı

  Mesaj:1.220

  Konu:144

  Beğeni:3

  Lokasyon:istanbul

  Eduyork Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı.

  EduYork Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık, Work and Travel Amerika programını Türkiye'de yılların tecrübesi ile kaliteyle yürüten bir kuruluştur. Merkez ofisi İstanbul'dadır. Ankara, İzmir ve Konya'da şubeleri bulunmaktadır. EduYork bünyesinde deneyimli danışmanlar bulundurmaktadır. Özellikle Work and Travel programında, bu programı Türkiye'de ilk defa 1999 yılında başlatmış olan Betül Erez ve daha evvel WAT programına katılmış genç danışmanlar öğrencilerin programa katıldıklarında maksimum fayda kazanmaları için çalışma göstermektedirler.

  EduYork'a erken kayıt sayesinde öğrenciler indirimden yararlanıp, işlerini erkenden seçebilir, kayıt ve vize işlemlerini erkenden halledip işverenlere/bölgelere özel oryantasyonlarını alıp programa katılırlar. EduYork, birçok işverenin Türkiye'de işe alım temsilciliğini yaptığından ve senelerden beri aynı lokasyonlara öğrenci yerleştirme deneyimi olduğundan dolayı öğrenciler Türkiye'den ayrılmadan evvel işlerin/bölgelerin bilgilendirmelerini alıp, video ve fotoğraflarını görerek, daha evvelki senelerde aynı işyerlerinde çalışmış öğrencilerle görüşerek tüm detaylara hakim bir şekilde, beklentilerini rasyonelize edip ve sürprizlere yer vermeyecek şekilde programa katılmaları esastır.

  Eduyork özellikle Six Flags, Palace Entertainment eğlence ve su parkı işleri, Grand Teton doğal park işleri, San Diego pedicab işleri, Alaska işleri yerleştirmeleri konusunda uzmanlığıyla öğrencileri detaylı bilgilendirerek ve grup organizasyonları yaparak programa katılmalarına olanak vermektedir. EduYork, 10 değişik DS sponsorunun Türkiye'de temsilciliğini yapmaktadır. İş yerleştirmelerini ve iş fuarı organizasyonlarını ağırlıklı olarak aşağıdaki DS sponsorları aracılığıyla yapmaktadır.

  - INTRAX
  - ALLIANCE
  - CETUSA
  - JANUS

  EduYork'un web sitesi : www.eduyork.com
  Genel email adresi : info@eduyork.com
  Genel telefonu: (212) 252 0990


  EDUYORK OFİSLERİ

  İSTANBUL Merkez Ofisi

  Adres:
  Taksim Meydanı Sıraselviler Cad.
  Taner Palas Apt. No:9 Kat:3 D:7
  34437 Beyoğlu / İstanbul

  Telefon: (212) 327 27 72
  Email: istanbul@eduyork.com


  Kroki:
  ANKARA Şube

  Adres: Tunalıhilmi Cad. Bülten Sok. Yeşilhan İşhanı, Kavaklıdere, Ankara
  Telefon: 0312-4273088
  Email: ankara@eduyork.com
  Kroki:
  İZMİR Şube

  Adres: Kazım Dirik Cad. No: 4/4 Gayrethan, Alsancak, İzmir
  Telefon: 0232-4457247
  Email: izmir@eduyork.com
  Kroki:  KONYA Şube

  Adres: Rampalı Çarşı, Kat: 1, No: 126, Meram, Konya
  Telefon: 0-332-3532153
  Email: konya@eduyork.com
  admin (at) turkishwat.com
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler

Benzer Konular