Menu
 • 1105 Görüntülenme
 • 3 Cevaplar

 1. #1
  Avatar Resmi
  ata1676
  Hayalperest Watçı
  Mesaj
  3
  Konu
  1
  Üye Avatarı

  Mesaj:3

  Konu:1

  Beğeni:0

  Piezanos pizzada çalısmak için gönderilmiştim ama 2 gün içinde adam beni gönderme kararı aldı.
  Bunun adil oldugunu hiç düşünmüyorum bir şey kırmadim veya su basmadı bir yeri ayrica elimden geleni yaptıgımıda inanıyorum. 16 saat bile calıstırdı beni üstelik ve adam sonrasında attı beni böyle sacma bir şey olamaz üstelik paramıda vermedi. Neyse olan olmuş ne yapabilirim? Evin kirasının 4 te birini bile vermiştim. 1st caddede evim. Ne yapabilirim arkadaslar ?? Acil yardım ederseniz çok sevinirim
 2. #2
  Avatar Resmi
  Chris
  Acemi Watçı
  Mesaj
  43
  Konu
  10
  Üye Avatarı

  Mesaj:43

  Konu:10

  Beğeni:0

  Lokasyon:Denizli

  Ben de senin gibi ilk defa gideceğim ancak sponsor firma bu durumla ilgileniyor diye biliyorum. Ciee benim şirketimin sponsoruydu ve onlar oryantasyonunda böyle bir durumda direk olarak ciee ile bağlantı kurmamız gerektiğini yazmışlardı.

  Yerinde olsam bunu yapardım.
 3. #3
  Avatar Resmi
  ozgursum
  Site Yöneticisi
  Mesaj
  5.390
  Konu
  27
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.390

  Konu:27

  Beğeni:21

  Lokasyon:Antakya

  kardesim ilk olarak turkiyedeki sirketinn ve amerikadaki sponsorunla iletisime gec, onlar sana is baksinlar. Bunun disinda sen de ocean city deki ozellikle boardwalk kismindaki isyerlerine tek tek git konus , eleman ihtiyaclari olup olmadigini sor. durumunu anlat. Illaki yer bulursun. Son olarak da kendi isverenine git ve parani istedigini soyle. Ne zaman alacagini sor. Sana bunu vermek zorunda. Hakkin olan parai mutlaka al.
 4. #4
  Avatar Resmi
  bedirhan2160
  Acemi Watçı
  Mesaj
  27
  Konu
  0
  Üye Avatarı

  Mesaj:27

  Konu:0

  Beğeni:0

  Lokasyon:İstanbul

  Kardeşim şu an çok erken bence çok rahat iş bulabilirsin. Otellere, restaurantlara ve amusement parklara git sor. Eminim bir tanesi iş verir ve hatta iknci işi bile bulabilirsin. Haziranın ortasından sonra bulmak zorlaşıyor ama şu an çok erken o yüzden bulabileceğini düşünüyorum. Ama çekinmeden her yere girip sor. Özellikle otellerde şu an bulabilirsin bence.
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler

Benzer Konular