Menu
 • 516 Görüntülenme
 • 5 Cevaplar

 1. #1
  Avatar Resmi
  mctn
  Araştırmacı Watçı
  Mesaj
  81
  Konu
  25
  Üye Avatarı

  Mesaj:81

  Konu:25

  Beğeni:0

  Lokasyon:ANTALYA

  slm akradaşlar ben pittsburgh moonda mcdonaltsta çalısmaktayım.Kaldıgım yer american best value diye bir motel gibi yer 350 dolar veriyorum aylık şu anda tek kişilik odada kalıyorum tek yatak fln var fakat ilk gün geldigimizde yeni birsi gelirse beni iki kişilik odaya alıcaklarını söylemişlerdi ve bugun resepsiyondan aradılar gittim yeni birsi gelicekmiş ikimiz aynı odada kalacakmısız yani.Bnm korkum lap topum var özel eşyalarım var birde mcdonaltsta çalısıyorum ben bazen gece bazen gündüz şimdi gelen insanda muhtmln bi yerde çalısıyo olur saatlerimiz çakısır ben uyurken o işe gitmek için kalkar fln her sekilde sorun olacak gibi ne yapmalıyım tek kalayım dedim o zaman 700 dolar ödemen lzm fln dedi adam.Ne yapmalıyım daha gidip ayrıca konusmadım tek kişilk odada kalmak istiyorum fln diye 50 -100 dolar fazladan vereyim dicem en osn çare kabul ederse ne dersniz
 2. #2
  Avatar Resmi
  glz
  Hayalperest Watçı
  Mesaj
  8
  Konu
  0
  Üye Avatarı
  glz

  Mesaj:8

  Konu:0

  Beğeni:0

  Lokasyon:İstanbul

  eğer paran iyiyse, aldığın ücret haftalık oda ücretini karşılayabilecek gibiyse bence tek kişilik odada kalmaya devam et, çünkü laptopun filan da var ne olur ne olmaz diyorum...ha ama o kadar para veremem diyorsan da paranı çantanı sıkı sıkıya korursun, hem de yalnız kalmamış olursun paran da cebinde kalır. herşey sana bağlı yani, umarım bir çözüm bulursun
 3. #3
  Avatar Resmi
  mctn
  Araştırmacı Watçı
  Mesaj
  81
  Konu
  25
  Üye Avatarı

  Mesaj:81

  Konu:25

  Beğeni:0

  Lokasyon:ANTALYA

  o kadar param yok malesef ya anlamıyorum tek kişilik odada neden kalamıyorum bena acaba çok saçma geldi bana.Burda 2 tane daha otel var oralara sorucam bird normal şartlar atltında 350 -400 dolara bi oda verilmezmi ?
 4. #4
  Avatar Resmi
  Muzo
  Uçuşa Hazır Watçı
  Mesaj
  147
  Konu
  12
  Üye Avatarı

  Mesaj:147

  Konu:12

  Beğeni:0

  Lokasyon:KKTC

  Bu tür sorunları tek kendin halletsen. Yani buraya yazmak ile pek birşeyin değişecegini sanmıyorum.
 5. #5
  Avatar Resmi
  beysin
  TW Üstün Hizmet Watçısı
  Mesaj
  844
  Konu
  16
  Üye Avatarı

  Mesaj:844

  Konu:16

  Beğeni:0

  Lokasyon:Los Angeles

  Gelen arkadaşın durumuna bakarsın belki iyi biridir. Belli olmaz orası kendin belirliceksin. Ama en azından belli bir süre idare et 2 kişilik odada bulabilrsen ev bul kendine madem yapamayacağını düşünüyorsan. Özel eşyalarınıda ya kilitli birşey alırsın kitlersin yada motel e sor kasaları filan var mı oraya koy.

  Belkide odaya gelen çocuk iyi biridir ve sana faydalı olur. Biraz rahat olun. Kimse hırsızlık yapmak için gelip orda kalmaz. Onunda ihtiyacı olduğu için orda kalıyor.

  Saygılarımla
  "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"
 6. #6
  Avatar Resmi
  kerempi
  Wat Profesörü
  Mesaj
  764
  Konu
  9
  Üye Avatarı

  Mesaj:764

  Konu:9

  Beğeni:0

  Odaya gelen kişi de aynı şekilde senden çekiniyordur yani merak etme bu kadar insanlardan ne zaman korkar olduk çok şaşırtıcı gerçekten.
  O da aynı sorularla tanımadığı bir insanla aynı odada kalıcak,o da aynı çekingenlikle gelicek ve korkucak belkide .Bi maceraya çıkmışsınız tabi çıkıpta seri katille aynı odada kal demiyorum ama o kadar da insanları sezebilecek içgüdümüz vardır heralde baktın rahatsız oluyorsun kalkar başka bir seçenek düşünürsün tabi o güne kadar da araştır daha iyi bir seçeneğin varmı diye etrafta.Fakat ben her gittiğimde aynı yerlerde çalışan bazen 1 bazen 2 farklı ülkeden insanla yurt odasında kaldım 2 gidişimdede.Temizlik vs sorunları yaşanabilir ama tabi ki beklentileri düşük tutmak ve içinde bulunduğun durumu iyi değerlendirebilmek çok önemli.Şunu da belirteyim 2 veya 3 kişi kaldığımda hiç sıkılmazken tek başıma kaldığımda sıkıntıdan patlıyordum.Bunlarda önemli.
  All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler

Benzer Konular