Menu
 • 2758 Görüntülenme
 • 3 Cevaplar

 1. #1
  Avatar Resmi
  captain
  Acemi Watçı
  Mesaj
  22
  Konu
  3
  Üye Avatarı

  Mesaj:22

  Konu:3

  Beğeni:0

  Arkadaşlar haftaya İstanbul istinye de vize görüşmem İzmir den geliyorum ben ancak hayatımda hiç istanbul a gitmedim hiç bir yerini bilmiyorum.Görüşmem haftaya cuma günü ben bi ark.ımla gidicem vizeye biz perşembe geceden çıkmayı düşünüyoz sabah 6 gibi fln istanbulda oluruz ztn vizede 7buçukta.Acaba otogardan istinyeye nasıl gideriz otobüs firmalarının şehir içi servislerimi varmı istinyey giden.açıkçası istanbul dan korkuyorumyardım ederseniz sevinirim saolun.
 2. #2
  Avatar Resmi
  seckinbilir
  Acemi Watçı
  Mesaj
  36
  Konu
  5
  Üye Avatarı

  Mesaj:36

  Konu:5

  Beğeni:0

  arkadaşım şimdi öncelikle izmirden geliyorsan hangi otobüsle gideceksen servislerini sor istinye kaplıcalar mevkii ne servis varmı diye benim bilidiğim çoğu otobüs şirketinde var. Eğer yoksa sabah 7.30 da orda olman diğer yollardan baya zor. Hatta 7.15 te orda olman gerek. Taksimden en erken 6.35 te otobüs kalkıyor istinyeye ve riske girmeye değmez. Ondan hariç beşiktaştan barbaros bulvarının başında dolmuş minibüsler var onlarda tam oraya gidiyor. Bence sorun olmaması için otobüse 1 saat erken bin izmirden ki kaçırma riskine girme. Eğer istinyeye servis yoksa maslak ya da sarıyere mutlaka vardır. Maslakta inip taksiye atlarsan en fazla 7-8 lira yazar. ama en önemlisi sen kendine 1 saatlik bir pay bırak istanbul bu trafiğe güven olmaz. Ayrıca otogardan gitmen 2 saatini alabilir o işe girişme bence. Otobüs şirketlerinin kavacık vb. aktarma merkezlerinden servisleri var istinyeye gidiyor.
  Konu seckinbilir tarafından (04-09-2008 Saat 06:04 PM ) değiştirilmiştir.
 3. #3
  Avatar Resmi
  lifeanddead
  Acemi Watçı
  Mesaj
  48
  Konu
  8
  Üye Avatarı

  Mesaj:48

  Konu:8

  Beğeni:0

  dostum telaş etme bende aynen senin gibi izmirden ilk defa istanbula gittim vize görüşmesine otobüslerin istinyeye servisi var onlar seni uygun ara durakta indirir otogara gitmezsin yani istinye merkezde inersin orada bir taksi durağı var git sor oraya hatta beni götürün de mesafe kısa olduğu için büyük ihtimalle götürmezler taksi durağının arkasında bir kahve var çok komik muhabbetler dönüyo git bir çay iç kahvecide sana tarif eder zaten istinye merkezen konsolosluğa gitmen yürüyerek 15 dk yi geçmez ona göre ayarla fazla erken gitme konsolosluğun önüne açık bi cafe bulamama ihtimalin var... bu arada binayı görememe ihtimalinde yok zaten kale gibi bir bina
  Konu lifeanddead tarafından (04-09-2008 Saat 06:08 PM ) değiştirilmiştir.
 4. #4
  Avatar Resmi
  charlie_ksk
  Araştırmacı Watçı
  Mesaj
  98
  Konu
  3
  Üye Avatarı

  Mesaj:98

  Konu:3

  Beğeni:0

  dostum bazı firmaların alibeyköy'de terminali var isim vermeyim şimdi reklam olmasın otobüsten orda inip servise binersin şoför ztn konsolosluğa gelince indirir sni.
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler

Benzer Konular