Menu
 • 208 Görüntülenme
 • 4 Cevaplar

 1. #1
  Avatar Resmi
  TheTurk
  Hayalperest Watçı
  Mesaj
  18
  Konu
  1
  Üye Avatarı

  Mesaj:18

  Konu:1

  Beğeni:0

  Mrhba ozellikle tecrubli arkdslar yrdmci olursa sevinirm. Sirket secmek istiyorum ancak kafam cok karsti , hrkes baska bir sey soyluyor. Kimisi bir srketi kotlerken digeri diger sirketi kotluyor. En iyi sirketler icersinde birkac isim yazarsaniz onlarla gorusup secim yapabilirim. Iyi gunler. (Not: Istanbul sirketleri yazin lutfen)
 2. #2
  Avatar Resmi
  daphnee
  Acemi Watçı
  Mesaj
  48
  Konu
  1
  Üye Avatarı

  Mesaj:48

  Konu:1

  Beğeni:5

  Lokasyon:Hatay

  Şirket ismi verilerek tavsiye yapılmasına izin verilmiyor diye biliyorum. Bence sen iyi sponsorlarla çalışan ve ellerinde iyi iş olan firmalar arasından seçim yap. Geçtiğimiz sene ben de şirket araştırırken forum yöneticileri bu şekilde tavsiye vermişti. Şirketleri gezip sponsorlarını ve ellerinde bana uygun işlerini sormuştum. Sunulan işleri beğendiğim 2 şirket vardı ve bana en çok güven vereni seçtim. Pişman olmadım ama wat biraz da şans işi bunu unutmamalısın.
 3. #3
  Avatar Resmi
  ozgursum
  Site Yöneticisi
  Mesaj
  5.417
  Konu
  27
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.417

  Konu:27

  Beğeni:22

  Lokasyon:Antakya

  onceikle @daphnee dogru soylemis sirket ismi vermiyoruz. Sirketlerin manupilasyon cabalarini gectigimiz yillarda bir cok kez yasadik. Bu nedenle ogrencilerin zarar gormemesi icin bu kurali kati sekilde uyguluyoruz. Bunun disinda az once bir konu actim ve work and travel acente listesi yayinladim. Bu listeyi inceleyerek burdaki firmalar icerisinde gidebildigince cok sirkete gitmelisin. Kendin git ve konus. Sonra her gorusmeni not al. Sirketin samimiyeti , danismanin kalifiye olup olmamasi , fiyat , sponsor listesi , ellerindeki guncel is listesi vs gibi kriterleri ve kendince belirleyecegin kriterleri dusunerek notlarini al. Ilk tur gorusmelerden sonra sona 2-3 sirket kalacak sekilde digerlerini ele. O 2-3 sirket icerisinde is ve sponsor kismina daha detayli sekilde bak. En son kararini yine kendin ver. Cok iyi bir sirkette olumsuz bir deneyim yasamis kisi ya da kotu bir firmada iyi bir deneyim yasamis kisilerin anlatacaklari seni yaniltacaktir. Bu nedenle kendin gorus ve kendi kararini mutlaka kendin ver. Son olarak Istanbulda olmasinin sana hicbir katkisi olmayacaktir. gerekirse Kars`a bir firma bul Istanbul`dakilerle ayni isi yapacaklar ve sirketle yuzyuze para vermek ve sozlesme imzalamak disinda bir isiniz yok. Bunlari online olarak d halledebildiginiz icin sorun yok. Kriteriniz icerisinde ayni sehirde sirket bulmak olmamali. Son olarak yillar evvel forumca sirket seciminde yol gostermesi icin bir yonerge olusturduk. Imzamdaki bu konuyu inceleyerek biraz daha fikir edinebilirsiniz. Iyi watlar.
 4. #4
  Avatar Resmi
  TheTurk
  Hayalperest Watçı
  Mesaj
  18
  Konu
  1
  Üye Avatarı

  Mesaj:18

  Konu:1

  Beğeni:0

  Istanbulda srket bulmak icimi rahtlatiyor. Hani bir sorn olursa ofisi basarim Sizin dediginz gibi yaprim artik , biraz ugrastirack ama daha iyi cozum gibi druyor. Isim soyleme konusunda en azndan ozel mesajla bir iki fikir verseniz

  daphnee dedigin gbi sans isi evet bnun farkndayim ama yinede sirkt secmi cok onmli diye dusunyorum. Intrnette o kadr cok magdur gorunce daha dikkatli olmaya calisiyor insan.
 5. #5
  Avatar Resmi
  daphnee
  Acemi Watçı
  Mesaj
  48
  Konu
  1
  Üye Avatarı

  Mesaj:48

  Konu:1

  Beğeni:5

  Lokasyon:Hatay

  Evet mağdurları ben de gördüm ama biraz dikkatli seçim, biraz da şans senin mutlu bir yaz geçirmeni sağlıyor. En azından benim için öyle oldu.
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler

Benzer Konular