Menu
 1. #1
  Avatar Resmi
  Zrrck
  Hayalperest Watçı
  Mesaj
  3
  Konu
  2
  Üye Avatarı

  Mesaj:3

  Konu:2

  Beğeni:0

  Merhabalar 17 mayısta ankarada vizeye girdim.Üzerinde barkod olan yeşil kağıt verdi.Bu isim soruşturması mı oluyor eksik belge mi?Heyecandan ds-160 ı vermeyi unuttum yanda dosyanın içinde kalmıştı bunla alakalı mıdır?.Ne kadar sürer bu prosedür 9 haziranda uçağım var.
 2. #2
  Avatar Resmi
  ozgursum
  Site Yöneticisi
  Mesaj
  5.401
  Konu
  27
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.401

  Konu:27

  Beğeni:22

  Lokasyon:Antakya

  Bu isim sorusturmalarinin ne zaman sonuclanacagi hic belli olmaz. Her hafta sanirim belirli bir gunde liste yenilenir ordan takip edersin. 2 haftada aciklanan da oluyor 6 ayda aciklanan da. Forumun cok eski uyelerinden biri 3 sene ust uste isim sorusturmasina kalip , her seferinde 5-6 ayda isim sorusturmasi sonuclaninca wat yapamamisti. Ama bu istisnai bir durum. Genelde 2-6 haftada aciklaniyor. Seninki de sans artik umarim 2-3 haftad aciklanir.
 3. #3
  Avatar Resmi
  JitanX
  Araştırmacı Watçı
  Mesaj
  90
  Konu
  3
  Üye Avatarı

  Mesaj:90

  Konu:3

  Beğeni:0

  DS 160 konusunda da ben cevaplayayım hocam Almaları gerekmiyordu zaten bir işlem yapmanıza gerek yok. 1 haftada sonuçlanan da duydum isim soruşturmalarını bu sene ama tamamen muallak... Umarım en kısa sürede açıklanır
  Wat acenteleri gerçekten çok geriyor insanları Prosedürler konusunda..
 4. #4
  Avatar Resmi
  Zrrck
  Hayalperest Watçı
  Mesaj
  3
  Konu
  2
  Üye Avatarı

  Mesaj:3

  Konu:2

  Beğeni:0

  Teşekkür ederim yorumlarınız için. İnternette başka insanlara sarı kağıt vermişler pasaportlarını alıp. Benim her şeyi geri verip yeşil kağıt verdiler bu kafamı kurcalıyor.
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler

Benzer Konular