Menu
 • 474 Görüntülenme
 • 2 Cevaplar

 1. #1
  Avatar Resmi
  skydrive
  Hayalperest Watçı
  Mesaj
  3
  Konu
  2
  Üye Avatarı

  Mesaj:3

  Konu:2

  Beğeni:0

  Lokasyon:Nevşehir

  Merhaba arkadaşlar bu yaz New Orleans'a gidiyorum. New Orleans hakkında bilgisi olanlar ve tavsiyede bulunacak bilgileriniz varsa paylaşabilirmisiniz. Şimdiden teşekkürler.
 2. #2
  Avatar Resmi
  alperentuco
  Araştırmacı Watçı
  Mesaj
  76
  Konu
  4
  Üye Avatarı

  Mesaj:76

  Konu:4

  Beğeni:0

  Lokasyon:İSTANBUL

  usadaki en eski yerleşim yerlerinden biri sayılabilir. siyahi kardeşlerimiz çoğunluğu oluşturur. belalı bölgeleri mevcut. katrina kasırgasında başkan bush (ırkçılığıyla bilinir) bu bölgeye 3 gün kasıtlı olarak yardım göndermemiştir o derece sorunlu bir bölge idi. artık eskisi gibi değil. 1 gün kalabildim sadece. pek bir numarası yok. bankta otururken bir siyahi arkadaşın ısrarıyla bourbon st ye davet edildim korkudan gidemedim onla. sonrasında kendim gittim eğlenceli barların ve partilerin olduğu zevkli bir bölge. havası aşırı derecede bunaltıcı dışarda çalışıyorsan allah yardımcın olsun. hava alanından merkezdeki mercedes superdome'a taksiyle 70 dolara gidebilirsin. tavsiyem merkezden havaalanına müşteri getiren bir taksi bulun o zaten şehre dönmek zorunda pazarlık yapın ben 45 dolara gitmiştim.
 3. #3
  Avatar Resmi
  laciverist
  Hayalperest Watçı
  Mesaj
  7
  Konu
  2
  Üye Avatarı

  Mesaj:7

  Konu:2

  Beğeni:0

  Lokasyon:Istanbul

  Merhaba arkadaşlar gelecek sene Nisan da New Orleans'a gidiyorum. New Orleans ta yasiyan Turk arkadaslarla baglantisi olan birileri var mi? Gidince basimiz sikisirsa rehber olabilecek, gezerken bizlere eslik etmek isteyen, veyahut sirf telden ya da email ile tavsiye verebilecek birileri var mi?
  eger varsa.. Baglantida olalim istiyorum.. Her hangi bir tanidiginiz , ya da baglantida oldugunuz biri var mi?
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler

Benzer Konular